SK_Lisen_120

Třebíč nebodovala ani v druhém jarním soutěžním kole, když na domácím hřišti prohrála s poslední Líšní 3:2.

Branky: 69. Dočekal, 73. Heřmánek – 8. Minařík, 51. Krška, 83. Zezula.

Staněk – Houser, Komínek, Lukomirak, Abayomi (56. Novotný) – Dočekal, Heřmánek, Bagnon, Karásek (67. Peručica) – Novák (77. Johnson), Bogner.

Sestava Líšeň:
Kotnour – Čampa, Zezula, Fall, Pospíšil – Minařík (75. Voda), Daněk, Demeter, Krška (64. Ovsepjan) – Machálek, Frimmel (90. Bednář).

Rozhodčí: Vostrejž – Černý, Buček.
Delegát: Brtníček.
ŽK: 1 (33. Lukomirak) – 2 (36. Fall, 85. Demeter).
Diváků: 200.

Líšeň byla v prvním poločase lepším mužstvem a ujala se vedení 1 : 0 již v 8. min., když Demeter svoji přihrávkou našel před brankou domácích neobsazeného Minaříka, který překonal bezmocného Staňka. Další gólovou příležitost si hosté vytvořili ve 34. min., Krškovu přízemní střelu ale Staněk tentokrát kryl.
Vstup do druhého poločasu vyšel opět lépe hostům a ve 47. min. po akci Minaříka Machálek z malého vápna přestřelil třebíčskou branku. Líšeň se zvýšila svoje vedení na 2 : 0 v 51. min., když domácí obrana nechala Krškovi ve velkém vápně příliš volného prostoru a ten střelou na vzdálenější překonal Staňka podruhé. Domácí se ale nevzdali a dokázali zvýšenou aktivitou dvoubrankové manko smazat. V 69. min. na přední tyči prostřelil Dočekal Kotnoura a v 74. min. hostující brankář nestačil na dalekonosnou střelu Heřmánka směřující pod břevno jeho branky. Líšeň ale přece jen strhla vedení na svoji stranu v 83. min., když po zahraném rohovém kopu odražený míč vracel do vápna Voda, který přizvedl svojí tečí třebíčský Bagnon a ve vzdušném souboji Zezula před brankářem Staňkem uklidil míč za jeho záda. Možnost vyrovnat měla Třebíč ještě v 89. min., kdy po zahrané standardce Bognerem hlavičku Komínka bravurně vyrazil Kotnour, z následné dorážky ale Bagnon mířil mimo tyče líšeňské branky.