SK_Hanacka_Slavia_Kromeriz_120

Třebíči vyšel úvod utkání na výbornou. Ujala se totiž vedení 1 : 0 již ve 2. min. utkání. Po centru Dobrovolného se k odraženému míči dostal Chlup a přesně mířenou střelou zpoza velkého vápna k pravé tyči překonal Maráka. Další příležitost měli domácí v 6. min., kdy po rozehraném rohovém kopu střela Dobrovolného na zadní tyč měla gólové parametry, skončila ale těsně mimo. Hosté z Kroměříže se dostali k zakončení až v závěru prvního poločasu. Se střelou Ferka si Kotnour poradil a střela Neuberta z otočky skončila vedle třebíčské branky.
Do druhého poločasu hosté dvakrát prostřídali a vstup se jim vydařil. Již ve 49. min. tvrdou střelou zpoza velkého vápna Neubert vyrovnal na 1 : 1. V 68. min. v hlavičkovém souboji s třebíčským Dočekalem se zranil stoper hostí Budín a s tržnou ránou na hlavě byl převezen do třebíčské nemocnice. Vzhledem k tomu, že Kroměříž jen o minutu dříve vyčerpala již všechna tři střídání, dohrávala v deseti. Výhodu o jednoho hráče navíc domácí využili dokonale a v poslední desetiminutovce rozhodli o svém vítězství. V 81. min. po přihrávce Š. Svobody na přední tyč Dočekal střelou do protipohybu brankáře poslal Třebíč do vedení 2 : 1. V 86. min. po centru Podzemského se před brankou hostí nejlépe orientoval Havránek a ve skluzu před brankářem Marákem uklidil míč za jeho záda na konečných 3 : 1.

Branky: 2. Chlup, 81. Dočekal, 86. Havránek – 49. Neubert.

Kotnour – Š. Svoboda, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Podzemský (86. Kostelecký), Chlup, P. Svoboda, Dobrovolný – Ošmera (76. Malý), Dočekal (88. P. Chalupa).