Po třech porážkách v řadě tentokrát dokázala Třebíč na domácím hřišti porazit Bystřici n. Pern. 4 : 3. Třebíč šla do vedení 1 : 0 brankou Floriána, jenže hosté dokázali vyrovnat z penalty, navíc ve 40. min. Sodomka svým prvním gólem v utkání poslal Bystřici do vedení 1 : 2. Minutu před koncem prvního poločasu ale R. Bence dokázal vyrovnat na 2 : 2. Tentýž hráč ve druhém poločase poslal Třebíč do vedení 3 : 2. Následně si hosté vytvořili herní převahu, ale svoje brankové příležitosti nedokázali využít. Vyrovnat se jim ale podařilo v 82. min. brankou Sodomky.  Domácí ale dokázali v závěru utkání strhnout vítězství na svoji stranu, když v 86. min. střídající V. Bence, po příhrávce Floriána, tváří v tvář překonal bystřického brankáře.

Branky: 12. Florián, 44. a 59. R. Bence, 86. V. Bence – 20 Sklenář (PK), 40. a 82. Sodomka.

Duba – Hrbáček, Suchna, Karásek, J. Uličný (81. V. Bence) – Valíček, Sandy (89. O. Uličný), Lorenc, Sáček (63. Mitáš), R. Bence – Florián.

Sestava Bystřice n. Pern.:
Petr – Smolík (79. Samek), Zítka, Čech, Blaha, Vařejka, Prášil, Adamec, Sklenář, Padrtka, Sodomka.

Rozhodčí: Porupka. ŽK: 3 – 2. ČK: 0 – 1 (Sklenář po skončení utkání). Diváků: 50.