vrchovina

V prvním přípravném utkání porazila Třebíč na hřišti v Trnavě divizní Vrchovinu 3 : 1, když o svém vítězství rozhodla již v 1. poločase. V třebíčském dresu se představili odchovanci Zbrojovky Císař s Motyčkou, hráč Jemnicka Kelbler, který působil v Jihlavě, a navrátilci z hostování Kruba, Válek a Dočekal.

Branky: 26. Válek, 29. a 39. Dočekal – 58. Šandera (PK)

Kruba – Chalupa P., Komínek, Císař, Chalupa M., Novotný, Dobrovolný, Kelbler, Motyčka, Dočekal, Válek. Střídali: Staněk, Mašek.

Již ve 3. min. musel Kruba v třebíčské brance vyrážet tvrdou střelu hostujícího Šandery. Třebíč si vytvořila první gólovou šanci v 16. min., Dočekal ale vyšel na prázdno. Ve 26. min. již bylo všechno jinak, když hostující gólman zlikvidoval únik Dočekala, z dorážky ale Válek poslal Třebíč do vedení 1 : 0. O tři minuty později se přes hostující obranu prosadil Válek a po jeho přihrávce Dočekal zvýšil na 2 : 0. V 39. min. Kelbler uvolnil svoji přihrávkou Dočekala, který svým druhým gólem v utkání zvýšil již na 3 : 0. Hosté snížili v druhém poločase v 58. min., kdy průnik Šmídy ve velkém vápně zastavil nedovoleně Císař a Šandera se z penalty nemýlil. V 63. min. třebíčský Dočekal technickou střelou trefil břevno, z dorážky se neprosadil ani Válek, když mířil nad.