SFK-Vrchovina-120x90

Třebíč vedla po poločase s Vrchovinou 2 : 1. Nezvládla ovšem začátek druhého poločasu, kdy hosté otočili výsledek ve svůj prospěch. Na další góly směřující k bodovému zisku se domácí již nezmohli.

Branky: 10. Novák, 37. Beránek (PK) – 28. a 56. Dočekal, 54. Smetana.
Rozhodčí: Šula. ŽK: 1 : 5. Diváci: 72.

Hagara – Valíček (82. Kovář), Houser, Suchna, Bence – Lorenc (76. Florián), Karásek (82. Renát), Beránek, Kafoněk – Novák, Maleta, Karásek (82. Renát).

Sestava Vrchovina:
Šmída – Vícha, Chalupa, Michal, Ošmera (88. Bača), Dočekal, M. Skalník (46. Blažíček), K. Skalník, Košík (46. Smetana), Zbytovský, Prokopec.

Domácí se ujali vedení již v 10. min. Novákem, který šel sám na gólmana Šmídu a lobem jej překonal. Třebíč se však z vedoucího gólu neradovala dlouho. Hosté zahrávali zleva standardní situaci a po centru si na přední tyč naběhl neobsazený Dočekal, který vyrovnal na 1:1. Následně na druhé straně fauloval gólman Šmída ve vápně Benceho a z nařízené penalty zajistil Horáckému klubu poločasové vedení Beránek.

Třebíč ale nezvládla úvod druhého poočasu a Vrchovina tak dokázala výsledek otočit ve svůj prospěch. Nejprve po nakrátko rozehraném rohovém kopu hlavou vyrovnal Smetana, když třebíčská obrana signalizovala ofsajd. Vítězný gól vzápětí zaznamenal po samostatné akci Dočekal. V následujících minutách se Třebíč na vyrovnávací gól již nezmohla. Ani v samém závěru utkání, kdy po individuální akci Nováka šla Třebíč do přečíslení, zastavil ji však hlavní rozhodčí Šula, který svým hvizdem ukončil zápas!