Vrchovina

V prvním přípravném utkání, plném zkoušení nových hráčů, HFK Třebíč remízoval na domácím hřišti s umělým trávníkem s divizní SFK Vrchovinou 2 : 2. V třebíčském dresu se nastoupili tři hráči z Japonska Yuta Ikeya, Tomoyoshi Tsuchiya, Kohei Shiozaki, angličan Jordan Gebre a Jaromír Motyčka ze Zbrojovky Brno.

Branky: 37. a 75. Tsuchiya – 69. a 82. Kovář.

Procházka – Ikeya, Komínek (46. Chlup), Havránek (46. Benda), Bagnon (46. Oberreiter) – Ošmera (46. Karásek), Jordan, Shiozaki, Motyčka – Tsuchiya, Novotný (46. Kelbler).

V prvním poločase mladík Procházka, v brance domácích, chytil hostům tři velmi dobré gólové příležitosti. Domácí se ujali vedení ve 37. min., kdy po přesném pasu Bagnona do velkého vápna hostí se gólově prosadil Tsuchiya. Hosté vyrovnali ve druhém poločase v 69. min. Kovářem. Domácí šli opět do vedení 2 : 1 v 75. min. po rychlém protiútoku, kdy hostujícího brankáře svojí druhou brankou v tomto utkání překonal rychlonohý Tsuchiya. Hosté vyrovnali na konečných 2 : 2 v 82. min. Kovářem, který využil nedorozumění domácí obrany s brankářem.