vrchovina

V dalším přípravném utkání remizovala Třebíč na hřišti v Koněšíně s SFK Vrchovinou 1 : 1. Třebíč vyrovnávala až v poslední minutě z penalty, kterou proměnil Bya.

HFK Třebíč – SFK Vrchovina 1 : 1 (0 : 1)

Branky: 90. Bya – 9. Pavel Smetana.

Kruba – Sedláček (46. Karásek), Mašek, Benda, P. Chalupa (46. D. Lorenc) – Šural, Rybníček, Amara, Konate – Kostelecký (46. Válek), Bya.

V dresu Třebíče se objevili na zkoušku další dva noví hráči. David Šural ze Zbrojovky Brno, který naposledy působil ve Žďáře nad Sázavou formou hostování a Štěpán Rybníček, který se vrací z Hlučína do mateřského klubu v Březníku.
Hosté se ujali vedení 1 : 0 hned v úvodu utkání, kdy se přesnou a tvrdou hlavičkou pod břevno trefil Pavel Smetana. Ve druhém poločase Kruba chytil hostům penaltu. Třebíč vyrovnala v poslední minutě utkání z penalty, kterou proměnil Bya po faulu na pronikajícího Šurala.