MSK_Breclav_120

Třebíč stále čeká na první jarní vítězství a defacto i na první vstřelený gól, nepočítáme-li vlastní gól v Opavě. Třebíč nevyhrála ani v desátem utkání v řadě, tentokrát na domácím hřišti remízovala s Břeclaví 0 : 0.

Doležal – P. Chalupa, Havránek, Igbinoba, Anatomi – Chlup, Komínek, M. Chalupa, Dobrovolný – Florián (68. Oladiti), Johnson (30. Oura, 87. Rybníček).

Sestava Břeclav:
Prokop – Košut, Zezula, Klusák, Hloch – Jurčík (59. Fojtík), Simandl, Paděra, De Carvalho (77. Tichý) – Horváth (68. Bílek), Pospiš.

Rozhodčí: Trávníček – Hájek, Slabý.
Delegát: Blažek.
ŽK: 2 (58. Chlup, 77. Komínek) – 0.
ČK: 0 – 0.
Diváků: 55.

Hosté nevyužili svoji brankovou příležitost hned v samém úvodu utkání, následně se do šancí dostávali i domácí. V 27. min. Johnson převzal ve velkém vápně hostí míč od Dobrovolného, v gólové šanci ale mířil mimo břeclavskou branku. Ve 34. min. dalekonosnou střelu Floriána břeclavský brankář svým zákrokem vyrazil. Ve 44. min., po rohovém kopu Dobrovolného, hlavičkoval Igbinoba těsně vedle.

I do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a v 54. min., po přihrávce P. Chalupy, mířil Chlup, v dobré střelecké pozici, nad. Skórovat mohla na druhé straně i Břeclav, své brankové příležitosti ale také nevyužila. Nejprve v 75. min., po centru z levé strany, Pospiš, sám před Doležalem, netrefil třebíčskou branku. O tři minuty později, opět po centru z levé strany, osamocený Tichý u zadní tyče nedokázal hlavou nepřekonat Doležala.