bez názvu

V posledním kole MSFL porazila Třebíč  na domácím hřišti Vyškov 2 : 1. Utkání se předehrávalo ve středu 7.6.2017 a o sestupujících tak rozhodnou až sobotní dohrávky Hlučína s Lišní a 1. HFK Olomouce se Slováckem B. Vítězem MSFL se stal již v předstihu Uničov.

Branky: 17. Dočekal, 24. Bagnon – 74. Rozehnal.

Staněk – Houser, Komínek, Mašek, Karásek – Bagnon, Heřmánek – Novotný, Dočekal (90. Staněk), Kostelecký (71. Holý) – Bogner (84. Lorenc).

Sestava Vyškov:
Klimeš – Rozehnal, Žoček, Jeřábek, Krejčí – Lahodný, Matocha, Studený, Horváth (84. Hodinář), Hladký (46. Němeček) – Machálek (46. Kirschner).

Rozhodčí: Slabý – Zaoral, Pospíšil. Delegát: Rabušic. ŽK: 3 (9. Bagnon, 67. Dočekal, 78. Bogner) – 0. Diváků: 145.

Domácím vyšel první poločas, který vyhráli 2 : 0 po střelách Dočekala a Bagnona. Nejprve v 17. min. poslal Třebíč do vedení 1 : 0 Dočekal, který  tvrdou střelou z hranice velkého vápna překonal Klimeše v brance hostů. Následně v 24. min. se k odraženému míči dostal Bagnon a nádhernou střelou zpoza velkého vápna přímo do šibenice zvýšil na 2 : 0.
Ve druhém poločase převzali iniciativu hosté, i přes to v 55. min. mohl skórovat domácí Kostelecký, nedokázal však v gólové šanci protlačit míč za Klimešova záda. O minutu později na druhé straně  střídající Kirschner v gólové šanci přestřelil Staňkovu branku. Hosté snížili na 2 : 1 v 74. min., když po centru na zadní tyč se přesně trefil hlavou neobsazený Rozehnal. Hostům se ale, i přes herní převahu, vyrovnat již nepodařilo.