bez názvu

Vyškov se v Třebíči představil jako lepší tým a ve druhém poločase strhl vítězství na svoji stranu po brankách Přichystala a Urbančoka. Dvě slibné příležitosti domácího Kelblera zůstaly nevyužity.

Branky: 73. Přichystal, 77. Urbančok.

Matiášek – P. Chalupa, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Ošmera, Chlup, Fall, Kelbler (80. M. Chalupa) – Válek (77. Florián), Dočekal (46. Kostelecký).

Sestava Vyškov:
Klimeš – Krejčí, Trousil, Hodinář – Němeček (80. Lička), Studený, Jeřábek, Lahodný (70. Lička), Stříž – Urbančok (84. Pazourek), Přichystal.

Rozhodčí: Ondráš – Ogrodnik, Buček.
Delegát: Boček.
ŽK: 1 (89. Chlup) – 1 (60. Studený).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 150.

Hosté z Vyškova se představili v Třebíči jako lepší tým, který měl od začátku utkání více ze hry. Šance, které měli v prvním poločase Urbančok a Přichystal, zůstaly ale nevyužity.

Ve druhém poločase hosté nastřelili v 54. a 59. min. tyč domácí branky, mezitím v 57. min. Matiášek vychytal Stříže, který šel sám na třebíčskou branku. Domácí si vytvořili brankovou příležitost až v 65. min., kdy Kelblerovu hlavičku konečkami prstů Klimeš vyrazil na roh. Hosté se ujali vedení 1 : 0 v 73. min., kdy Matiášek neudržel ve své náruči střelu Sříže a Přichystal z dorážky již skóroval. Hned z protiútoku na druhé straně domácí byli blízko vyrovnání, ale Kelblerovu tečovanou střelu na přední tyči s námahou vyrazil Klimeš. V 77. min. Studeného křížný centr z pravé strany propadl až k Urbančokovi, který se prosadil ve velkém vápně domácích a stanovil konečné skóre utkání na 2 : 0 pro hosty.