Stará Říše

V ne příliš povedeném přátelském utkání remizovala Třebíč na domácí umělé trávě s divizní Starou Říší 1 : 1. Třebíčští trenéři v tomto utkání zkoušeli čtyři hráče z Pobřeží Slonoviny, z nichž Boya a Konate odehráli druhý poločas za hosty. V prvním poločase chyběl i David Komínek, bez něhož se trenéři musí obejít v prvním jarním mistrovském utkání v Hulíně kvůli červené kartě, kterou obdržel na podzim v Olomouci. V prvním poločase měl na noze dvě tutovky Boya, ani v jednom případě ale nedokázal hostujícího brankáře překonat. Třebíč poslal do vedení ve druhém poločase v 78. min. střídající Válek. Hosté ale dokázali v 86. min. Konatem vyrovnat. V samém závěru utkání mohl opět Válek strhnout vítězství na stranu domácích, tváří v tvář ale tentokrát hostujícího brankáře nepřekonal.

Trenér Libor Zelníček k zápasu:
„Zápas byl spíše zkušební, než abychom hledali optimální sestavu. Také nám nepřidalo, že se připravujeme na hru bez Komínka, který nám bude v prvním mistráku chybět a bez něj to není ono“.

Branky: 78. Válek – 86. Konate.

Doležal (65. Tesař) – Herc, M. Chalupa, Havránek, P. Chalupa (46. Rybníček) – Ošmera, Chlup (46. Nahi), Podzemský (46. Komínek), Konate (46. Benda) – Boya (46. Válek), Florián (46. Oura).