FSC-Stara-Rise-120x90

Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, který vyhráli přesvědčivě 3 : 0. Domácí postrádali patřičný důraz a dělali příliš chyb v rozehrávce, čímž dostávali hosty do hry, kteří tyto chyby dokázali patřičně potrestat.

Branky:  82. Gualano – 19. a 44. Plichta, 25. Heide (PK), 68. Chlumský.

Sestava Třebíč: Procházka – Gualano, Suchna, Karásek, Bence – Kovář (46. Renát), Lorenc (75. Staněk), Novák, Beránek, Kafoněk (82. Macek) – Maleta.

Sestava Stará Říše: Jícha – Hekerle, Šmíd, Priborský, Heide – Chlumský, Nehyba, Smejkal (75. Cypruiš), Severa – Plichta (79. Ujčík), Kelbler (31. Rygl).

Rozhodčí: Machač – Nováček, Havlín. Deletát: Bobek. ŽK: 0 – 1 (64. Šmíd). Diváci: 85.

Hosté se ujali vedení 1 : 0 již v 19. min., kdy po chybné rozehrávce domácí obrany šel sám na domácí branku Plichta, který své sólo zakončil vedoucím gólem.  V 25. min. domácí brankář Procházka fauloval ve velkém vápně Plichtu a nařízený pokutový kop proměnil Heide. To už Stará Říše vedla 2 : 0.  O tři minuty později po rychlém protiútoku hostí Procházka reflexivním zákrokem chytil tutovku Plichtovi. Ve 34. min. měli domácí výhodu přímého volného kopu. Gualanovu střelu přes zeď ale Jícha stačil vyrazit a s pomocí obrany odvrátit míč do bezpečí. Ve 44. min. se míče za domácí obranu zmocnil Plichta a svým druhým gólem v utkání poslal hosty do třígólového vedení.
Ve druhém poločase, de facto již za rozhodnutého stavu, zvýšil v 68. min. Chlumký na 4 : 0 pro hosty. Čestný úspěch domácích zaznamenal v 82. min. Gualano a stanovil tak konečný výsledek na 1 : 4 pro Starou Říši.