Třebíč domácí utkání s Pelhřimovem vůbec nezvládla. Dopouštěla se hrubých chyb, které hosté ve druhém poločase dokzázali zužitkovat i brankově.

Branky: 84. Naniáš (vl.) – 8. Naniáš, 50. a 62. Mazanec, 75. Benda, 81. Mazač.

Duba – Suchna, Sandy, Pecka, Hrbáček (73. V. Bence) – Florián, Houser – Kovář (61. J. Uličný), Lorenc, R. Bence  – Hutchinson.

Sestava Pelhřimov:
Holický – Skořepa, Vejsada, Naniáš, Homolka, Chadim, Kostroun (81. Fikar), Poul, Benda, Mazač (89. Viktora), Mazanec (76. Zajíček).

Rozhodčí: Hanzl – Novák, Krondráf. Delegát: Vaněk. ŽK: 1 – 1. Diváků: 80.

Třebíč domácí utkání s Pelhřimovem vůbec nezvládla. Hosté po celé utkání byli lepším mužstvem a zejména ve druhém poločase dokázali chyby domácích potrestat i gólově. Domácí měli dvě gólové šance v prvním poločase, ale sólový únik neproměnil Hutchinson ani Florián. Ve druhém poločase za stavu 0 : 2 pro hosty zahodil stoprocentní brankovou příležitost R.Bence, když ze tří metrů přestřelil pelhřimovskou branku.