FK_Slavia_Orlova-Lutyne_120

Třebíč nebodovala ani ve svém druhém jarním mistrovském utkání. Tentokrát podlehla na domácím hřišti Orlové 0 : 1. Stínem utkání bylo zranění domácího hráče Ošmery, který byl převezen do třebíčské nemocnice s podezřením na zlomenou lýtkovou kost.

Branka: 16. Jovanovič.

Doležal – P. Chalupa, M. Chalupa, Havránek, Dobrovolný – Ošmera (51. Benda), Komínek, Chlup, Konate (82. Boya) – Podzemský (67. Florián), Novotný.

Sestava Orlová-Lutyně:
Pacanovský – Lisický, Kaizar, Skoupý, Jovanovič – Schromer, Fiala, Uher (90. Kroček), Klimas (70. Panák) – Kopel, Tomáš (80. Urban).

Rozhodčí: Drozdy – Černý, Boček.
Delegát: Slabý.
ŽK: 0 – 1 (48. Kopel)
ČK: 0 – 0.
Diváků: 130.

Třebíč má za sebou další nepovedený zápas, tentokrát prohrála doma s Orlovou 0 : 1. Hosté se ujali vedení 1 : 0  v 16. min. po standardní situaci, kdy Jovanovič přesně mířenou hlavičkou nedal Doležalovi žádnou šanci. Na druhé straně střela Konateho nemohla Pacanovského v brance hostí ohrozit. Do poločasu měli hosté ještě jednu příležitost, po centru z levé strany na zadní tyč ale Kopel ve skluzu nestačil míč přesně usměrnit.

Ve druhém poločase ve 48. min. hostující Kopel dost nešetrně fauloval domácího Ošmeru, který byl převezen do třebíčské nemocnice s podezřením na zlomenou lýtkovou kost. Hosté si vytvořili další dvě brankové příležitosti v 53. min., kdy nejprve Doležal vychytal tváří v tvář hostujícího Skoupého a následně i Kopela. Domácí se následně tlačili k hostující brance, nakopávanými míči se ale nedokázali přes hostující obranu nijak prosadit. V samém závěru si hosté vytvořili do odkryté domácí obrany další tři gólové příležitosti, Uher ani Urban ale netrefili třebíčskou branku, třetí pokus hostů překazil v poslední instanci domácí P. Chalupa.