Mohelnice

Třebíč tentokrát nezvládla důležité domácí utkání s Mohelnicí. Neuhájila vedení 2:1 z prvního poločasu, když ve druhém poločase inkasovala hned ve 47. min. z penalty a rozhodující gól na 2 :3 dostala v nastaveném čase.

Branky: 8. Dočekal, 31. Bogner – 16. Hapal, 47. Fiala (PK), 90. Bzirský.

Staněk – Houser, Komínek, Igbinoba, Karásek – Peručica (72. Novotný), Heřmánek, Bagnon, Abayomi – Bogner (80. Johnson), Dočekal.

Sestava Mohelnice:
Hora (83. Václav) – Vokoun, Fiala, Markovič, Heidenreich – Fišara, Knýř (70. Kožela) – Svoboda, Bača, Bzirský (90. Marák) – Hapal.

Rozhodčí: Možíš – Hlubinka, Hanáková. Deletát: Bobek. ŽK: 3 (1. Bogner, 47. Houser, 80. Karásek) : 2  (12. Bzirský, 68. Hapal). Diváci: 120.

Domácí si vytvořili první gólovou příležitost již v 6. min., kdy po přihrávce Bognera před mohelnickou branku na zadní tyči neobsazený Abayomi nedokázal překonat brankáře Horu. Gólový účet otevřel v 8. min. z trestného kopu třebíčský Dočekal, který se parádně trefil přes zeď k tyči. Hosté odpověděli za dalších osm minut, kdy Bzirského centr hlavou pod břevno zakončil Hapal. Třebíči vrátil vedení po víc jak půlhodině hry Bogner, jehož střela z velkého vápna zapadla k tyčce. Vzápětí mohl srovnat Bzirský, ale z výhodné pozice mířil vysoko nad.

Domácí Třebíč vstup do druhého poločasu těžce zaspala, neboť Mohelnice opět vyrovnala hned ve 47. min. Houser v pokutovém území fauloval Brzirského a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Fiala. Následovalo několik náznaků hostí. Nejvíce po gólu však volala na opačné straně šance Dočekala, který ale sám před bránou trefil jen Horu a následná jeho dorážka skončila vysoko nad. Střelec úvodního gólu se opět ocitl v podobné příležitosti a znovu nedal. Mohelnice mohla jít poprvé do vedení, když Staněk po standardní situaci podběhl centr, ale zastoupil ho Bagnon. Minutu před koncem řádné hrací doby rozehrál přímý kop od vlastní šestnáctky Heidenreich a hlavičkující Fišara rozezvučel za Staňkem tyč. Hanáci se dočkali obratu v nastaveném čase. Heidenreich se rozeběhl po levém křídle, naservíroval gólovou přihrávku Bzirskému, který se prosadil mezi obránci a uklidil míč na přední tyč.