FK_Blansko

Třebíč konečně bodovala až ve čtvrtém jarním zápase, když v důležitém utkání porazila na domácím hřišti Blansko 1 : 0 brankou Dočekala z úvodu druhého poločasu.

Branka: 48. Dočekal.

Staněk – Houser, Komínek, Igbinoba, Karásek – Peručica (73. Novák), Bagnon, Heřmánek, Abayomi – Dočekal (83. Novotný), Johnson (66. Bogner).

Sestava Blansko:
Floder – Gromský (81. Buchta), Šplíchal, Hanuš, Koláček – Kratochvíl, Kučera – Chloupek (59. Minx), Trtílek, Duda (68. Kolařík) – Stehlík.

Rozhodčí: Silný – Lakomý, Řezníček. Delegát: Beneš. ŽK: 4 (38. Bagnon, 63. Dočekal, 71. Igbinoba, 81. Karásek) – 0. Diváků: 150.

Třetiligové utkání mnoho pohledného fotbalu nepřineslo. V prvním poločase si hosté vytvořili asi největší příležitost v 19. min, když Stehlík šel sám na třebíčskou branku, toho ale vychytal domácí brankář Staněk. Domácí se dostali ke tlaku až v samém závěru prvního poločasu a po rohovém kopu Bagnon ve skrumáži nepříliš zdařilou střelou mířil mimo tyče blanenské branky.

Za to druhý poločas vyšel domácím na výbornou. Ve 48. min. Heřmánek vnikl do velkého vápna hostí a po jeho přihrávce před branku Dočekal z malého vápna rozvlnil síť za zády bezmocného Flodera a poslal tak domácí Třebíč do vedení 1 : 0. Hosté si ve druhém poločase již žádnou vážnější brankovou příležitost nevytvořili, na druhé straně střídající Bogner v 80. min. nastřelil břevno hostující branky.