632

Další přípravné utkání sehrála Třebíč na domácí umělé trávě s juniorským týmem FC Vysočiny Jihlava. V kvalitním utkání zvítězila Třebíč 2 : 1.

Branky: 19. Vidovič, 70. Novotný – 68. Vašíček.

Staněk – Bagnon (70. Houser), Komínek Lukomirak, Karásek (70. Bence) – Heřmánek, Benda, Peručica – Vidovič (70. Doležal), Novotný, Novák.

Sestava Jihlava jun.:
Soukup (60. Kolář) – Pedro (80. Časta), Vedral, Beseda, Rychetník – Kolčava, Demeter – Hron, Šerý, Fiala – Časta (46. Vašíček).

Další přípravné utkání sehrála Třebíč s juniorkou FC Vysočiny Jihlava. Třebíč odehrála toto utkání na závěr víkendového minisoustředění, když měla v nohách již dopolední trénink. Naopak pro Jihlavu to byla generálka na jarní ligový start v juniorské lize.

Třebíč měla první gólovou příležitost již v 6. min., když  Heřmánek nastřeli břevno Soukupovy branky. Třebíč se ujala vedení 1 : 0 v 19. min., když po centru Karáska skóroval Vidovič. Mladíci z Jihlavy dokázali ve druhém poločase vyrovnat na 1 : 1 v 68. min., když před brankou domácích se dokázal brankově prosadit Vašíček. Domácí ale dokázali o dvě minuty později strhnout vedení na svoji stranu, když v kvalitním utkání vítěznou branku zaznamenal Novotný.

V brance Třebíče se představil brankář Dynama Českých Budějovic, dvacetiletý, Jindřich Staněk, který má za sebou působení i v anglickém Evertonu. O jeho možném působení v Třebíči nyní jedná sportovní ředitel Pavel Němec s vedením Českých Budějovic.