FC_Viktoria_Otrokovice_ctverec

Třebíči vstup do jarních odvet nevyšel. Otrokovice se v Třebíči, po chybách domácí obrany, pohodlně dostaly do vedení 2 : 0, které v druhém poločase, i přes velký tlak domácích, uhájily.

Branky: 59. Dogui – 18. Neubert, 34. Elšík.

Soukup – Bagnon (46. Dogui), Komínek, Havránek, P. Chalupa – Klusák, Chlup – Ošmera, Dobrovolný, Kishita (67. Kelbler) – Tsuchiya.

Sestava Otrokovice:
Balážik – Juráň, Dekleva, Juhás, Mlýnek (74. Němec) – Zach, Jasenský, Elšík, Vavruša (91. Blahounek) – Foltýn (63. Zábojník), Neubert.

Rozhodčí: Ondráš – Drozdy, Hanáková.
Delegát: Vidlák.
ŽK: 1 (69. Klusák) – 3 (26. Mlýnek, 78. Elšík, 90. Balážik).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 180.

Otrokovice se po dvou rychlých protiútocích pohodlně dostaly do vedení 0 : 2, když domácí obrana nechala úplně volného Neuberta a následně Ešíka.
První v zápase ale mohli skórovat domácí, Tsuchiya ale svůj průnik po pravé straně mezi dvěma obránci hostí zakončil střelou, s kterou otrokovický brankář neměl žádné problémy. Hosté poprvé zahrozili ve 13. min., kdy se Mlýnek dostal k míči za obranu, vyběhnuvšího Soukupa ale nepřekonal. V 18. min. domácí obrana nechala před vlastní brankou úplně volného Neuberta a ten po centru z pravé strany přesnou hlavičkou k tyči poslal hosty do vedení 1 : 0. Ve 30. min. se ve středu hřiště dostal k míči Chlup, který vyslal mezi stopery hostí do samostatného úniku Tsuchiyu, ten ale mířil mimo otrokovickou branku. Ve 34. min. opět chyboval domácí obrana, která nechala na velkém vápně volného Elšíka a ten umístěnou střelou zvýšil na 2 : 0 pro hosty. V poslední minutě prvního poločasu po zahraném rohovém kopu a po skrumáži před brankou hostí Dobrovolného dobře mířenou střelu gólman Balážik na přední tyči vyrazil.
Ve druhém poločase vykřesal naději na dobrý výsledek domácí Dogui, který v 59. min. po centru Ošmery hlavou snížil na 1 : 2. Následně mohli skórovat domácí Kelbler a Chlup, jejich střely z nadějných pozic ale gólovou radost nepřinesli. Domácí si vytvořili tlak na otrokovickou branku, neskórovali ale ani po rohovém kopu Dobrovolného, jehož centr brankář Balážik podběhl. Hosté mohli rozhodnout o výsledku v 84. min., kdy svoje sólo Zábojník nedokázal gólově zakončit. Domácí se dočkali branky v 86. min. po střele Chlupa, rozhodčí ale gól neuznal pro údajný ofsajd jednoho z domácí hráčů před brankou hostí. Neujmula se ani střela Chlupa v 90. min. utkání, která skončila na břevně otrokovické branky.