Rosice

V generálce na první jarní mistrovské utkání v Hulíně porazila Třebíč na domácí umělce divizní Rosice 2 : 1. I v tomto utkání se trenér Zelníček ale musel obejít bez několika hráčů základní sestavy, když pro zranění či nemoc absentovali Dobrovolný, P. Chalupa, Havránek, Herc, Komínek (ten v Hulíně nebude moci nastoupit kvůli podzimnímu vyloučení v Olomouci).

Branky: 16. Chlup (PK), 63. vlastní – 66. Polák.

Doležal – Rybníček, Benda, M. Chalupa, Chlup – Ošmera, Podzemský, Oura, Konate – Florán, Boya (46. Novotný).

Sestava Rosice:
Hoda – Havlásek, Polák, Selinger, Chlup (59. Prinz) – Makiš, Lang (46. Pecha), Huška, Pšikal (60. Živný) – Malata (46. Těžký), Ullmann (66. Foral).

Rozhodčí: Kliner – Kučerík, Navrkal.

Domácí si vytvořili gólovou příležitost již ve 14. min. utkání, Floriánovu střelu ale Hoda pohotově vyrazil pouze k volnému Podzemskému, který následně rosickou branku přestřelil.  Třebíč se ujala vedení 1 : 0 v 16. min. z penalty, kterou, po faulu na Ošmeru, s přehledem proměnil Chlup. Hosté si vytvořili největší šanci v prvním poločase ve 40. min., kdy Huška, po narážečce s Malatou, tváří v tvář Doležala ale nepřekonal. Domácí zvýšili na 2 : 0 ve druhém poločase v 63. min., kdy po zahraném rohovém kopu Chlupem si hosté dali vlastní gól. Rosice ale dokázali o tři minuty později snížit na 2 : 1, když po rohovém kopu Polák hlavou nedal Doležalovi žádnou šanci. Střídající Novotný mohl v 85. min. pojistit vedení domácích, jeho dobře mířená střela zpoza velkého vápna však skončila pouze na břevně hostující branky.