FC-Slovan-Havlickuv-Brod-120x90

Třebíč vedla od 24. min. brankou Malety. Namísto aby domácí vedli 2 : 0 po promarněné šanci Staňka, hosté do poločasu dokázali výsledek otočit a domácí tak po zbytek zápasu museli jen výsledkově dotahovat. Remízu 3 : 3 trefil dalekonosnou střelou Karásek v předposlední minutě utkání. Hlavní rozhodčí hrubě ovlivnil průběh utkání, když ve 41. min. nevyloučil hostujícího Svobodu, který již měl žlutou kartu, za faul na Staňka, když faulovaný Staněk s Maletou by šli sami na hostujícího brankáře.

Branky: 24. Maleta, 58. Hronek, 89. Karásek – 28. (PK) a 59. Háněl, 30. Prchal.

Sestava Třebíč: Procházka – Gualano, Houser, Karásek, Bence – Valíček (60. Kovář), Novák, Lorenc (75. Macek), Hronek – Maleta, Staněk (60. Zsihovics).

Sestava Havl. Brod: Jiří Kubát – Polívka, Svoboda, Berky, Pazderka – Štědrý (70. Mrázek), Jar. Kubát, Henek (60. Plíšek), Bartok – Prchal (73. Polcar), Háněl.

Rozhodčí: Přikryl – Páral, Křepský. ŽK: 3 – 4. Diváci: 103.

První brankovou příležitost si vytvořili domácí v 21. min., kdy Houser zahrával standardní situaci a svým centrem za obranu našel nabíhajícího Hronka, jehož hlavičku hostující brankář s námahou vyrazil na roh. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 24. min. když Maleta tváří v tvář dokonale přeloboval vyběhnuvšího Kubáta. O tři minuty později šli domácí do přečíslení tři na jednoho, Staněk ale svoji brankovou příležitost zazdil. O minutu později na druhé straně Houser zahrál rukou ve vlastním pokutovém území a hosté zahrávali pokutový kop. Z toho se Háněl nemýlil a vyrovnal na 1 : 1. O dvě minuty později domácí obrana chybovala, čehož využil hostující Prchal a poslal hosty do vedení 1 : 2.

Ve druhém poločase se v 58. min. podařilo domácím vyrovnat na 2 : 2, když Hronek z úhlu umístěnou střelou na zadní tyč překonal vyběhnuvšího Kubáta. Radost domácích z vyrovnávacího gólu netrvala ani minutu, když na druhé straně Háněl prostřelil Procházku  a hosté šli opět do vedení 2 : 3. Domácím se podařilo vyrovnat na konečných 3 : 3 v předposlední minutě utkání, když Karásek dalekonosnou umístěnou střelou pod břevno překonal Kubáta v brance hostí.