Třebíč po špatném výkonu prohrála doma s Velkou Bíteší 0 : 3. Hosté se ujali vedení již v 7. min. a ve druhém poločase rozhodli o svém vítězství dalšími dvěma brankami.

Branky: 7. Whittingham, 63. Pohl, 78. Juříček.

Rychetský – Florián, Yacoubou, Thomas, Suchna (60. Pecka) – Karásek – Macek 78. Doležal), Novák, Beránek, R. Bence – Krula.

Sestava Velká Bíteš:
Pelán – Ivančík (64. Mucha), Mrňa, Kopáček, Whittingham, Halas (46. Novotný) – Pokorný, Chlup, Daněk, Whittingham – Pohl, Juříček (84. Strangio).

Rozhodčí: Liška. ŽK: 1 : 2. Diváků: 70.

Po úvodním oťukávání se o první vzrušení postaral chybnou malou domů Yacobou, který vlastní branku minul. Jenže po následném rohu udeřilo, když míč napotřetí protlačil za Rychetského záda Whittingham. O necelých pět minut mohlo být srovnáno. Beránkův centr zleva ve vápně propadl až k Novákovi, ale ten hostující branku ze slibné pozice přestřelil. To Velká Bíteš málem potrestala po Juříčkově standardní situaci, ale tentokrát skrumáž domácí obrana ustála.

Gólem zaváněl i trestný kop kapitána Chlupa, ale jeho ránu Rychetský vyrazil. Zbytek poločasu nabídl marnou snahu HFK o vyrovnání. Nebezpečnější však byl soupeř, ale zvýšit se mu nepodařilo.

Po změně stran vyrobila třebíčská defenziva obrovskou hrubku, ale Pohla ve vyložené šanci vychytal Rychetský. Vzápětí unikal sám na bítešského gólmana Krula a byl faulován Ivančíkem, ale sudí namísto červené karty vytáhl jen žlutou. Hra se poté přiostřila a napomínán musel být po zbytečném skluzu i střelec úvodní branky. Po následném přímém kopu Beránka mohlo být vyrovnáno, ale Yacoubova hlavička si cestu do sítě nenašla. Tak v 63. minutě udeřilo na opačné straně. Po Juříčkově rohu skončila hlava Pohla za přispění obránců v síti. Netrvalo dlouho a hlavička Pohla skončila na břevně, po něm trefil boční sít Juříček, který se pak prosadil a upravil na konečných 0:3.