PETŘKOVICE

Třebíč má za sebou čtvrtý zápas doma, po Líšni, Mohelnici a Zlínu B, kdy v jeho průběhu vedla a přišla o vítězství až v jeho samém závěru. Tentokrát doma remizovala s Petřkovicemi, když hosté vyrovnali v 81. min. na konečných 1:1.

Branky: 53. Dočekal – 81. Václavík.

Staněk – Houser, Komínek, Igbinoba, Bence – Novotný (86. Hronek), Heřmánek, Bagnon, Peručica (83. Kostelecký)   – Dočekal (74. Johnson), Bogner.

Sestava Petřkovice:
Buček – Švancer, Hrdlička, Baranek, Ptáček, Halaška, Neumann, Polášek, Drozd, Václavík, Špavelko.

Rozhodčí: Galář – Dohnálek, Kolář. Delegát: Vidlák. ŽK: 1 (74. Dočekal) – 0. Diváků: 100.

První brankovou příležitost v tomto utkání si vytvořili domácí, Dočekalovu střelu z úhlu ze 13. min. ale Buček vytěsnil na roh. O minutu později na druhé straně po přihrávce Poláška z pravé strany měl jasnou gólovku Baranek, Staňka na brankové čáře ale zastoupil Igbinoba a střelecký pokus hostujícího hráče stačil vykopnout do bezpečí. V 17. min. se opřel do střely zpoza velkého vápna domácí Bogner, která ale skončila pouze na tyči hostující branky. Ve 23. min.mohli opět skórovat hosté. K míči za obranu se dostal Baranek, toho ale tváří v tvář vychytal Staněk.
Domácí se ujali vedení 1 : 0 ve druhém poločase v 53. min., kdy po přihrávce Novotného Dočekal překonal vyběhnuvšího Bučka. Domácí ale nedokázali jednobrankový náskok udržet, neboť hosté vyrovnali v 81.min. Po centru z pravé strany míč propadl domácí obranou a zcela volný Václavík pohodlně vyrovnal na konečných 1 : 1. Nic na tomto výsledku nezměnila ani šance střídajícího Hronka a Johnsona v samém závěru utkání.