TÁBORSKO

V dalším přípravném utkání prohrála Třebíč na domácí umělé trávě s účastníkem ČFL FC MAS Táborskem „B“ 2 : 4, když hosté o svém vítězství rozhodli zejména ve druhém poločase.

Branky: 14. Peručica, 70. Tsuchiya – 34., 48. a 76. Kostka, 63. Peterka.

Staněk J. – Doronin (62. Šmíd), Komínek, Lukomirak (62. Mašek), Karásek (62. Bence) – Bagnon (62. Kovář), Benda, Peručica, Novotný – Dočekal (56. Tsuchiya), Vidovič (62. Staněk T.).

Sestava Táborsko „B“:
1. poločas: Blažek – Suchan, Škarda, Polanský, Týnavský – Bakule, Král, Novák, Turek, Peterka – Kostka.
2. poločas: Hňup – Suchan, Škarda, Mácha, Kozel – Nehoda, Turek, Novák, Peterka, Bakule – Kostka

V porovnání moravské a české třetí ligy tentokrát vítězně vyšli hráči Táborska. O jejich vítězství rozhodl zejména střelecky disponovaný Kostka, který se v tomto utkání uvedl třemi brankami. Domácí sice v tomto utkání šli do vedení ve 14. min. po střele Peručici, hosté ale do konce prvního poločasu dokázali ještě vyrovnat Kostkou. Kostka hned v úvodu druhého poločasu přidal druhý gól Táborska a v 63. min. Peterka zvyšoval již na 1 : 3. Domácí dokázali ještě v 70. min. snížit na 2 : 3, když se střelecky prosadil Tsuchïa, po chybě domácí obrany v 76. min. ale opět skóroval hostující Kostka.

Další přípravné utkání sehraje Třebíč ve středu 22.2.2017 od 18:00 hod. na umělé trávě v Třebíči, kdy přivítá reprezentaci Vězeňské služby ČR. O víkendu pak Třebíč sehraje v sobotu 25.2.2017 od 10:00 hod. přátelské utkání s divizními Rosicemi a naše „B“ mužstvo týž den ve 12:00 hod. sehraje přípravné utkání s Okříškami.