FC_Hlucin_120

Hlučín udržel v Třebíči neporazitelnost a svoji sérii tak rozšířil již na 12 zápasů bez porážky. Třebíč se ujala vedení 1 : 0 v 62. min. Doguim, hosté vyrovnali v 75. min.

Branky: 62. Dogui – 75. Ondrušík

Matiášek – Bagnon, Komínek, M. Chalupa, P. Chalupa – Ošmera (59. Kelbler), Chlup, Fall, Dobrovolný – Novotný (88. Karásek), Dogui (74. Dočekal).

Sestava Hlučín:
Hampel (69. Hlaváč) – Heinik, Mac, Žižka – Sasín (46. Hanus), Foltyn, Hudeczek, Dostál, Ondrušík – Halaška (79. Galvas), Kraut.

Rozhodčí: Mikula – Horák, Páral.
Delegát: Kundelius.
ŽK: 1 ( 50. Komínek) – 2 (38. Foltyn, 85. Dostál).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 110.

První šanci utkání si vytvořili domácí v 15. min., kdy se na velkém vápně uvolnil Dobrovolný, jeho přízemní střelu ale Hampel kryl. Na druhé straně se v 20. min. dostal do gólové šance Kraut, mířil však nepřesně. Další brankovou příležitost si domácí vytvořili v 33. min., Dogui svůj únik z půle hřiště ale zakončil střelou do spojnice břevna a tyče.
Domácí se ujali vedení 1 : 0 ve druhém poločase v 59. min., kdy po Kelblerově centru Dobrovolný mířil do tyče, odražený míč Hampel neudržel a Dogui z dorážky skóroval. V 72. min. opět po Kelblerově cetru byl opět v šanci Dobrovolný, hostující obrana ale tentokrát jeho střelecký pokus stačila zablokovat. Hosté vyrovnali v 75. min., kdy po centru na velké vápno se k odraženému míči dostal Ondrušík a tváří v tvář překonal Matiáška. Domácí mohli strhnout vítězství na svoji stranu v samém závěru utkání, Dobrovolný ale před hlučínskou brankou mířil nepřesně.
Stínem utkání bylo zranění Ošmery, který musel střídat pro podezření na zlomeninu jeho levé ruky.