FC_Fastav_Zlin_ctverec

Domácí v utkání o důležité mistrovské body vedli již 2 : 0, o slibný náskok ale přišli v samém závěru utkání.

Branky: 28. Peručica, 51. Novotný – 79. Mlýnek, 88. Tkadlec.

Staněk – Houser, Komínek, Igbinoba – Karásek, Heřmánk, Dočekal, Peručica, Abayomi (18. Johnson) – Bogner, Novotný (81. Kostelecký) .

Sestava Zlín „B“:
Dostál – Michálek, Žůrek, Košák (52. Matyáš), Vašulka – Blanař, Mlýnek, Tkadlec, Červenka (46. Petřík) – Chwaszcz, Getler (75. Stuchlík).

Rozhodčí: Hanák – Koláček, Sedláček. Delegát: Boček. ŽK: 3 (Houser, Bogner, Kostelecký) – 2 (Tkadlec, Mlýnek) . Diváků: 100.

Hosté si vytvořili první brankovou příležitost již v 15. min., kdy po rohovém kopu domácích se dostali do rychlého protiútoku, v samostatném úniku Blanař ale přestřelil třebíčskou branku. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 28. min., kdy centr Peručici do velkého vápna přeskočil atakovaného zlínského brankáře a skončil v síti hostující branky. Hosté si vytvořili další brankovou příležitost v 33. min., Chwaszcz ale z 10 m střílel vedle. V poslední minutě prvního poločasu zahrozili opět domácí, po centru Housera ale Karáskům koníček skončil těsně vedle zlínské branky.
Vstup do druhého poločasu vyšel domácím na výbornou. V 51. min. po centru Karáska poslal Novotný přesnou hlavičkou Třebíč do dvougólového vedení. Následně po přihrávce Dočekala byl sám před brankářem Dostálem Bogner, tváří v tvář ho ale nedokázal překonat. Na druhé straně hlavičku Petříka musel bravurně vyrážet domácí brankář Stabněk. Následně v další brankové příležitosti zlínských vychytal Staněk Blanaře.  Hosté snížili na 2 : 1 v 79. min., kdy se podařilo prostřelit Mlýnkovi  Staňka. V závěru utkání domácí vítězství pohli potvrdit Heřmánek s Johnsonem. Heřmánek ale po individuální akci ve velkém vápně tváří v tvář zlínského brankáře přestřelil branku, následně šel úplně sám na zlínského brankáře Johnson, který rovněž svoji gólovou šanci neproměnil. Hostům se podařilo vyrovnat na 2 : 2 v 88. min., kdy po zahrané standardce uklidil míč za záda Staňka Tkadlec.