FC_Fastav_Zlin_120

Třebíčští mají za sebou další nevydařený zápas, tentokrát prohráli doma s B týmem Zlína vysoko 0 : 4.

Branky: 20. Koller, 41. Chuchma, 67. Hradil, 89. Višněvský.

Doležal – Herc, M. Chalupa, Havránek, P. Chalupa – Benda, Komínek, Chlup, Podzemský (66. Oura) – Florián, Novotný (70. Malý).

Sestava Zlín „B“:
Švec – Jurič, Zavadil, Višněvský – Koller – Blanař (89. Pavlíček), Hlobil, Čevenka, Chuchma (86. Nečas) – Hradil (77. Nehoda), Kurtin.

Rozhodčí: Mikyska – Hanáková, Líkař.
Delegát: Kundelius.
ŽK: 3 (50. Novotný, 55. Chlup, 60. Podzemský) – 2 (83. Kurtin, 87. Hlobil).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 155.

Mladíci ze Zlína dělali domácím největší problémy svojí rychlostí a včasným napadáním, čímž Třebíč nedokázala v prvním poločase nijak ohrozit zlínskou branku. Naopak hosté se ujali vedení 1 : 0 v 20. min., kdy po centru z levé strany na zadní tyč úplně volný Koller hlavou otevřel skóre utkání. Hosté do poločasu ještě v 41. min. zvýšili na 2 : 0, když po nedůrazném odkopu domácí obrany Chuchma střelou z velkého překonal Doležala v brance domácích podruhé.

Hned v úvodu druhého poločasu si domácí vytvořili sérii tří rohů v řadě. Po jednom z nich ale do branky hostí neprošel ani Floriánův střílený centr na zadní tyč, který stačil konečkami  prstů vytěsnit hostující brankář. To ale bylo ze strany domácích v tomto utkání vše. Hosté v 67. min. Hradilem, po jeho střele přímo z voleje, zvýšili na 3 : 0 a v 89. min. Višněvský tváří v tvář přeloboval vyběhnuvšího Doležala a upravil tak na konečných 4 : 0 pro hosty.