Rajhradice logo

Naše B mužstvo remízovalo v přípravném utkání na umělé trávě v Třebíči s Rajhradicemi 1 : 1, když ve druhém poločase za Třebíč vyrovnal Pecka.

Branky: Pecka – Kouřil J.

Sestava Třebíč B:
Ujčík (46. Procházka) – Oberreiter, Pecka, Mašek, Bence – Staněk, Šmíd, Novotný, Kovář – Doležal, Tsuchiya (Hronek).

Sestava Rajhradice:
Navrátil – Sedlák (Zikuška), Urbánek, Mouka, Benda, Poruba, Smutný, Pánek, Suchánek, Kouřil J., Firych.

V rámci víkendového minisoustředění sehrálo naše B mužstvo na umělé trávě v Třebíči přípravné utkání s účastníkem I. B třídy Jihomoravského kraje TJ Rajhradicemi. Trenérem Rajhradice je v současné době Libor Zelníček, kterého známe z dlouholetého působení u nás v Třebíči.

Naše mužstvo, po dopoledním tréninku, prohrávalo s Rajhradicemi po prvním poločase 0 : 1, když vedoucí branku hostů vstřelil J. Kouřil. Třebíč dokázala vyrovnat ve druhém poločase, když po centru Kováře skóroval Pecka.