Horacky_FK_Trebic_120

Naše juniorka se představila proti účastníku Krajského přeboru, družstvu Destrukce Jaroměřice n. R. Soupeř se představil jako zkušený celek, ktekrý byl důrazný v soubojích. Inkasované góly jsme soupeři prakticky darovali nebo jsme si je dali sami. Zápas byl pohledný, ryhclý, s několika dalšími šancemi na obou stranách. Rozdíl byl v tom, že zkušenější soupeř naše chyby potrestal, naši mladíci na druhé straně nikoliv. Do utkání nastoupilo několik dorostenců, kteří si nevedli špatně (např. roč. 1998, 1997).

V 6. min. po chybě stopera Valíka jsme soupeři nabídli gól na 1 : 0. V prvním poločase jsme měli několik šancí (Hošek, Válek, Kovář), které zůstaly nevyužity. Hrál se pohledný, rychlý fotbal z obou stran. Hosté byli v soubojích důraznější a těžili ze svých urostlých postav, měli dvě gólové šance, které s přehledem zlikvidoval mladý brankář Tesař.
Nástup do druhého poločasu se našim mladíkům vůbec nevydařil. V 46. min. po nákopu brankáře Jaroměřic chyboval opět stoper Valík, pro Neumanna nebyl problém zvýšit stav utkání na 2 : 0. O dvě minuty později Oberreiter chybnou rozehrávkou nabídl soupeři navýšení skóre na 3 : 0. Následně měl na druhé straně gólovou šanci Staněk, který trefil tyč, Válek z vyložené pozice střílel vedle. Zákonitě přišel trest, soupeř využil další chyby Oberreitera a zvýšil na 4 : 0. V 60. min. proměnil pokutový kop Šmíd za sražení Staňka – 4 : 1. Na 4 : 2 snižoval Válek, další gólové šance  třebíčských mladíků zůstaly nevyužity a v 80. min. po nedůrazném bránění Zbožínka soupeř zvýšil na konečných 5 : 2 pro Jaroměřice.