DSCF6579

V úvodním přípravném utkání „B“ tým HFK Třebíč vysoko porazil „B“ tým SK Bystřice n. Pern, Mladíci HFK na domácím umělém trávníku soupeře z nejnižší krajské soutěže jasně přehrávali od úvodních minut a zaslouženě vyhráli vysoko 6 : 1.

Sestava HFK Třebíč „B“:
Tesař – Rybníček, Mašek, Benda, Oberreiter – Šmíd, Kovář, Novotný, Lorenc – Válek, Staněk. Střídali: Ustohal, Pohořílský, Matějek.

Branky za domácí: R. Novotný 3, Válek, D. Lorenc, Kovář.

„Byl to první zápas našich mladíků a dopadl velmi dobře. Klukům se dařilo a nakonec si i zastříleli. První poločas byl však takový trošku vlažnější,“ komentuje asistent kouče třebíčského A-týmu Miloslav Loucký, který s kolegou Liborem Zelníčkem vedl juniorku po předchozím střetnutí „áček“ obou klubů.

Domácí B-tým Bystřice přehrávali a ve druhé půli, která byla o deset minut po dohodě obou týmů zkrácena, přidali další tři trefy. Hosté se dočkali pouze čestného úspěchu. „Snaha tam byla a ve druhé půlce už to bylo mnohem lepší. Celkově šlo o povedený výkon,“ uzavřel hodnocení Zelníčkův asistent Miloslav Loucký.