AFK-Tisnov-120x90

Třebíč utrpěla na domácím hřišti potupnou porážku s vedoucím týmem tabulky Tišnovem. Prohrála totiž vysoko 9 : 0! Tišnov rozhodl o svém vítězství  hned v samém úvodu utkání. Navíc Bubeníček v 5. min. utkání neproměnil pokutový kop, ktkerý mu Procházka chytil. Třebíč si ve druhém poločase vypracovala dvě gólové příležitosti,  Kafoněk ani Karásek ale Doležala tváří v tvář nepřekonali. Třebíč se v tomto utkání na víc nezmohla. Naopak hosté, s hráči s prvoligovými zkušenostmi, přidali ve druhém poločase dalších pět branek.

Branky: 2., 58. a 61. Sodomka, 8., 18. a 89. Švancara, 24. Žáček, 77. Schneider, 81. Sedlo.

Procházka – Valíček, Houser, Suchna, Bence – Gualano, Lorenc (46. Kafoněk), Beránek, Karásek – Novák (81. Renát), Maleta (75. Kovář).

Sestava Tišnov:
Doležal – Bubeníček, Huška, Sedlo – Žáček (71. Halas) , Krejčíř (59. Novák), Bednář, Schneider, Pospíšil – Sodomka (64. Pořízek), Švancara.

Rozhodčí: Gasnárek – Galář, Zaplatilová. Delegát: Kundelius. ŽK:  2 – 2. Diváci: 110.