Třebíč podala velmi kvalitní a disciplinovaný výkon, proti kterému se soupeř z Postějova, v sestavě s exligisty Burešem, Zelenkou a Kroupou, na nic nezmohl.

Domácí začali aktivně a již ve 3. min. se volej Dobrovolného otřel o spojnici tyče a břevna Burešovy braky. Následně z dobrých střeleckých pozic netrefili branku P. Svoboda a Chlup. Hosté Kotnoura v brance domácích nijak neohrozili a tak se šlo do kabin o poločasové přestávce za stavu 0 : 0.

Nástup do druhého poločasu vyšel lépe opět domácím, kdy Š. Svoboda po narážečce nedokázal tváří v tvář překonat Bureše. Následně na druhé straně se na přízemní střílený centr Koudelky před brankou domácích Pančochář natahoval marně. V 51. min. se P. Svoboda dostal za záda hostujících stoperů k odraženému míči, v samostatném úniku ale střílel pouze do noh dobře postaveného Bureše. Do dalšího náznaku brankové příležitosti se hosté dostali v 58. min., kdy Machálek lobem za domácí obranu uvolnil Zelenku, ten ale na velkém vápně střelou z voleje mířil vedle.  O osudu utkání rozhodla 77. min., kdy se P. Svoboda opět dostal do samostatného úniku a tentokrát nekompromisní střelou k levé tyči, na kterou se Bureš natahoval marně,  zajistil Třebíči důležité tři body.

Branka: 77. P. Svoboda.

Kotnour – M. Chalupa (86. Malý), Komínek, Havránek, P. Chalupa – Š. Svoboda, Chlup – Ošmera, Podzemský (65. Dočekal), Dobrovolný (88. Rybníček) -  P. Svoboda.