Znojmo

V sobotním dopoledni porazila Třebíč, na hřišti v Trnavě, za úmorného vedra juniorku Znojma 2 : 1.   Dvakrát se střelecky prosadil Dočekal.

Branky: 15. a 67. Dočekal –   75. Kozynets.

Tesař – P. Chalupa, Havránek, Benda (46. Oberreiter), M. Chalupa (46. Pohořilský) – Ošmera (46. Staněk), Chlup, Kelbler (78. Ošmera), Kostelecký (46. Kovář) – Dočekal, Válek.

Sestava Znojmo jun.:
Konvalina (46. Bula) – Morong (46. Holčapek), Pokorný, Slavík, Tofl (46. Celik) – Bogdan, Hrazdílek, Nehyba (70. Kozynets), Levai (70.Skhrebets) – Dědič, Lapeš (70. Dědič).

Rozhodčí: Zsihovics – Pintér, Mitáš.

Třebíč si vytvořila gólovou příležitost již ve 4. min., kdy Dočekal šel sám na gólmana, svůj samostatný únik ale zakončil nepovedenou střelou vedle. Na druhé straně ve 13. min. hostující Stehlík, v dobré střelecké pozici, pouze mířil z 10 m do dobře postaveného třebíčského brankáře Tesaře. V 15. min. po průniku Ošmery na pravé straně a po jeho přihrávce se před brankou znojemských prosadil Dočekal a poslal Třebíč do vedení 1 : 0. V závěru prvního poločasu byl ve dvou nadějných průnicích znojemský Lapeš, střelecky se však neprosadil. Ve druhém poločase nejprve v 65. min. nadělala znojemskému gólmanovi hodně starostí střela Chlupa, o dvě minuty později však již nestačil na přesnou střelu Dočekala z hranice velkého vápna. Znojmo si po celý druhý poločas vytvořilo územní a herní převahu, z několika příležitostí však vytěžili jedinou, kdy se po rohovém kopu v 75. min. přesnou hlavičkou prosadil Kozynets.