Sestava Štěpánov:
Bureš – Císař, Veselský, Jaroš, Sedláček, Kovalchuk, Neudecker, Haraptso, Kutnyk, Tichý, Karásek

Sestava HFK Třebíč „B“:
Tesař – Oberreiter, Mašek, Valík, Zbožínek, Kovář, Benda, Karásek, Lorenc, Válek, Hošek. Náhradníci: Novotný, Valíček, Matějek.

K dnešnímu utkání nastoupilo družstvo Třebíčské rezervy velice mladé, věkový průměr 18,82 let.!!! Přesto vstoupilo do utkání velmi aktivně a již v 5. min. Karásek zahrával výborně standardní situaci a Valík hlavou dává vedle. V 8. min. výborný tlak od Hoška na domácího obránce a ten si dává vlastní branku. Ve 12. min. Benda vystihl rozehrávku domácích a následná střela těsně minula tyč domácí branky. Kdyby jsme do 15 min. vedli rozdílem tří branek, nikdo by se nemohl divit. Jenže v 18. min. naše obrana špatně zahrála postavení mimo hru a Oberreiter vykopával  z brankové čáry. V další šanci se ocitl Benda, který po Karáskově přihrávce střílí, ale brankář domácích chytá. Domácí ve 38. min. rychle rozehráli standardní situaci a srovnali skóre na 1 : 1. Od této doby si domácí vypracovali další šance, ale bez gólového efektu.
Druhý poločas se vydařil lépe domácím, kteří se v 50. min. ujímají vedení 2 : 1. Další šance Třebíčské rezervy, kdy Valík vysunul Válka, ale ten nedal. Vše si vynahradil o pět minut později, kdy srovnává na 2 : 2.  Juniorka Třebíče měla další velké šance na zvrat v utkání, a to Lorencem a Válkem. Nedáš, dostaneš a byli to domácí, kteří v 79. min. dávají branku na 3 : 2. O 2 min. později po chybě Maška dostávají mladíci branku na konečných 4 : 2.

Stále se opakuje to samé, vypracujeme si několik dobrých šancí, ale bez efektu vstřelení branky. Zužitkovat jen polovinu z nich, nemohli jsme dnes prohrát. Tak se o to pokusíme příští týden. kdy doma hostíme mužstvo Želetavy.