FK-Sumperk-120x90

Po domácí prohře se Starou Říší nedokázala Třebíč bodovat ani ve druhém venkovním zápase za sebou, tentokrát v Šumperku. Prohrála totiž 3 : 1, i když po poločase vedla 1 : 0 gólem Beránka.

Branky: 58. Horák, 82. Krepelka, 85. Rozsíval – 32. Beránek.

Sestava Šumperk:
Kreizl – Purzitidis, Dostál (46. Ševčík), Podhorný (74. Muzikant), Rozsíval, Nimrichtr, Španihel, Bernard (65. Křepelka), Olejník, Horák, Šinogl.

Procházka – Valíček, Houser, Suchna, Bence – Gualano, Karásek, Beránek, Kafoněk (76. Lorenc) – Novák, Maleta (80. Macek).

Rozhodčí: Mayer – Marek, Papuga. Delegát: Gallo. ŽK: 4 – 1. Diváci: 100.

Na těžkém, bahnitém,  terénu se Třebíč ujala vedení 1 : 0 v 32. min., když Beránek po své parádičce z hranice velkého vápna vymetl šibenici domácí branky. Na začátku druhého poločasu po individuální akci šel sám na branku Novák, v zakončení jeho střele ale chyběla patřičná razance. Domácí vyrovnali  na 1 : 1 v 58. min. po hlavičce Horáka. Třebíč totálně nezvládla závěr utkání, kdy inkasovala v 83. a 85. min. a prohrála tak 3 : 1.