FK_Mohelnice_ctverec

Třebíč po dvou domácích prohrách neuspěla ani v Mohelnici, kde prohrála 3:0 a opět inkasovala tři branky. Domácí rozhodli o svém vítězství na začátku druhého poločasu.

Branky: 49. Svoboda, 55. Fišara, 62. Fiala (pen.).

Sestava Mohelnice:
Hora – Fiala (73. Pinkava), Markovič, Kuba, Surzyn – Kovář, Fišara – Svoboda (85. Srdýnko), Bača, Bzirský (79. Vokoun) – Hapal.

Soukup – Benda, Komínek, Rychetník, Chalupa – Bagnon (82. Peručica) – Ošmera (73. Novotný), Heřmánek, Karásek (59. Devaloix) – Bogner, Dočekal.

Rozhodčí: Bernatík – Ogrodník, Poláček. Delegát: Holík. ŽK: 2 (42. Surzyn, 43. Markovič) – 2 (44. Bagnon, 62. Komínek). Diváků: 210.

Třebíč měla gólovou příležitost již ve 2. min. utkání, kdy se po pravé straně hřiště svojí rychlostí prosadil Ošmera, ve velkém vápně domácích ale místo střely volil přihrávku pod sebe, která spoluhráče nenašla. Ve 13. min. se přes Markoviče prosadil Bogner, jeho střelu ale domácí brankář Hora vytěsnil na břevno své branky. Domácí byli nejblíže gólu v prvním poločase ve 34. min., kdy po zahrané standardce Komínek hlavičkoval do břevna vlastní branky.

Hned v úvodu druhého poločasu se hosté dostali na dostřel domácí branky, kdy Hora chytil Heřmánkovi jistý gól. Zde se ale potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš, neboť hned na druhé straně po chybě třebíčské obrany Svoboda střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání a poslal domácí do vedení 1 : 0. Třebíčští v této chvíli jakoby zůstali ještě v kabině a domácí je opět potrestali v 55. min. Po zahrané standardce a centru před třebíčskou branku poslal domácí do dvougólového vedení hlavičkující Fišara. Domácí rozhodli o svém vítězství v 62. min., kdy z penalty zvýšil na 3 : 0 Fiala. Na takto přesvědčivém výsledku nic nezměnily ani dvě gólové příležitosti třebíčského Bognera ze 71. a 72. min. Vniveč přišla i střela Heřmánka v 75. min., která skončila těsně nad domácí brankou.