FK-Blansko-120x90

Třebíč dokázala ve druhém poločase otočit utkání v Blansku, po hrubce obranné řady ale dovolila domácím v 77. min. vyrovnat.

Branky: 15. A 77. Trtílek – 58. Maleta, 70. Gualano.

Sestava Blansko: Záleský – Bokůvka, Šplíchal, Feik, Imramovský – Chloupek (81. D. Šmerda), Závodný, M. Šmerda (77. Pačovský), Kratochvíl – Pšikal, Trtílek.

Sestava Třebíč: Procházka – Gualano, Houser, Karásek, Bence – Valíček, Novák, Lorenc (46. Suchna), Kafoněk (67. Oberreiter) – Maleta, Kovář (90. Renát).

Rozhodčí: Černý – Kadlec, Hudec. Delgát: Šoukal. ŽK: 0 – 1 (74. Novák). Diváci: 186.

Třebíč hned o samého úvodu přenechala domácím až příliš volnosti na hřišti a ti toho dokázali již v 15. min patřičně využít, když Trtílek pohodlně poslal Blansko do vedení 1 : 0. V následujících minutách se ale hra začal více vyrovnávat a Třebíč mohla skórovat v 33. min. Po centrovaném míči Housera ale Novák pouze hlavičkoval do břevna domácí branky. O tři minuty později Maleta unikl na půlce hříště domácím obráncům a  svojí přihrávkou před branku domácích našel nabíhajícího Kováře, který ale svoji tutovku zazdil.

Třebíč dokázala vyrovnat 1 : 1 v 58. min., když Kovářovu přízemní střelu Záleský pouze vyrazil před sebe na dobíhajícího Maletu, který pohodlně uklidil míč za záda domácího brankáře. V 70. min. Gualano zahrával přímý volný kop po faulu na Nováka. Přízemní střelou kolem zdi nedal Záleskému žádnou šanci a Třebíč vedla v Blansku 1 : 2. Domácí ale dokázali po hrubce třebíčské obrany vyrovnat na 2 : 2. V 77. min. totiž třebíčská obrana nedokázala dostat míč do bezpečí, ke kterému se dostal Trtílek a tváří v tvář překonal Procházku.