Logo FC Žďas 130x150

V sobotním přípravném utkání ve Žďáru n. Sáz. porazila Třebíč místní FC Žďas 3 : 0. Momentálně divizní Žďár n. Sáz. si hned v úvodu utkání vypracoval dvě gólové šance, střely domácích útočníků ale skončily mimo třebíčskou branku. Následně 22. až 25. min. patřila třebíčskému Floriánovi. Nejprve Rybníček míčem za domácí obranu vyslal do samostatného úniku Floriána a ten lobem přes vyběhnuvšího domácího góĺmana otevřel skóre utkání. O dvě minuty později Chlup svojí přihrávkou zahnal  Ošmeru až k rohovému praporku domácích, ten si však poradil a po centru před branku Florián hlavou zvýšil na 2 : 0. O minutu později byl Florián opět v gólové šanci, tentokrát se ale střelecky neprosadil. Na konečných 3 : 0 pro Třebíč zvyšoval v 88. min. Ošmera, když se prosadil z pravé strany a střelou na zadní tyč nedal Hajnému šanci. Ve druhém poločase třebíčský Válek odehrál pouze 15. min., kdy musel pro zranění střídat. Zranění tohoto hráče se nakonec ukázalo nijak vážné.

Branky: 22. a 24. Florián, 88. Ošmera.