jihlava

Další svůj přípravný zápas odehráli hráči Horáckého fotbalového klubu na umělé trávě v Jihlavě, kde remízovali s místní juniorkou FC Vysočiny Jihlava 2 : 2. Třebíč se ujala vedení již v 6. min., když se z přímého volného kopu trefil přesně do šibenice Chlup. Domácí stačili do poločasu ještě vyrovnat a v druhém poločase se ujali i vedení 2 : 1. Třebíčští ale dokázali v 75. min. vyrovnat na konečných 2 : 2 Ošmerou, když tento zápas z jejich strany byl mnohem povedenější než minulý týden doma s juniorkou Znojma. V brance Jihlavy se představil Kotnour, který má za sebou velmi úspěšné podzimní působení právě u nás v Třebíči. Momentálně je v Jihlavě brankářskou dvojkou, kdy Hanuš je zdravotně indisponován.

Branky: Jungr, Spirkoski – Chlup, Ošmera.