Otrokovice

Třebíč nebodovala ani ve středečním vloženém 30. kole v Otrokovicích. Po prvním poločase totiž prohrávala už 2 : 0 a i když ve druhém poločase byla lepším mužstvem, kdy si vytvořila několik slibných gólových příležitostí, na bodový zisk to nestačilo.

Branky: 19. Hradil, 40 Kurtin (PK) – 90- Johnoson.

Sestava Otrokovice:
Balážik – Vavruša (80. Ponížil), Zábojník, Georges, Jasenský, Kurtin (74. Issaka), Hradil, Dekleva, Mazouch, Nzembi (66. Němec), Mlýnek.

Staněk – Houser (73. Novotný), Komínek, Igbinoba, Abayomi – Hronek (46. Peručica), Heřmánek, Bagnon, Dočekal – Bogner, Johnson.

Rozhodčí: Popelák. ŽK: 4:2. Diváků: 125.

Domácí Otrokovice se ujaly vedení 1 : 0 v 19. min., kdy na dlouhý aut na přední tyč si naběhl Hradil a střelou k tyči překonal Staňka. Na druhé straně měl v 25. min. na hlavě vyrovnání Dočekal, ale centrovaný míč Heřmánka z rohového kopu pouze slabě tečoval. Domácí opět zahrozili v 27. min., kdy se po levé straně prosadil Mlýnek a po jeho přihrávce pod sebe střelu Vavruši Staněk vytěsnil na tyč své vlastní branky. Ve 40. min. Bagnon fauloval ve velkém vápně aktivního Mlýnka a Kurtin z penalty poslal domácí do dvoubrankového vedení.
Ve druhém poločase byla Třebíč lepším mužstvem a jen neproměňování brankových příležitostí nevedlo k zisku mistrovských bodů. V 54. min. šel sám na otrokovickou branku Bogner, kontaktní gól se mu ale dát nepodařilo, když jeho střela skončila mimo tyče Balážikovy branky. Hned na to se mohl dostat do gólové šance Johnson, ale v rozhodujícím okamžiku nezpracoval míč. V 63. min. šel z půle hřiště sám na domácí branku opět Johnson, střelou na vzdálenější tyč ale mířil vedle. Třebíč snížila až v poslední minutě utkání, kdy se gólově prosadil Johnson, Ten ještě v samém závěru utkání měl na noze vyrovnání, z malého vápna ale přestřelil domácí branku.