FC_Velke_Mezirici_ctverec

Třebíč prohrála i třetí utkání v řadě, tentokrát ve Velkém Meziříčí 4 : 2. Domácí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, který vyhráli přesvědčivě 4 : 0. Druhý poločas se tak de facto dohrával, ve kterém Třebíčští dokázali nepříznivý výsledek zkorigovat dvěma brankami Dočekala na 4 : 2.

Branky: 20. a 23. Dolejš, 36. Simr, 45. Smejkal – 74. a 90. Dočekal.

Sestava Velké Meziříčí:
Kruba – Krejčí, Berka (79. Kriegsmann), Šimáček, Bouček – Dolejš, Šuta, Smejkal (71. Pokorný), Demeter – Mezlík, Simr.

Staněk – Houser, Komínek, Lukomirak (46. Tsuchiya), Abayomi – Bagnon, Igbinoba – Dočekal, Heřmánek, Karásek (73. Bence) – Bogner (46. Novotný).

Rozhodčí: Ogrodník – Dohnálek, Drozdy. Delegát: Šoukal. ŽK: 0 – 1 (48. Dočekal). Diváků: 610.

Třebíč mohla jít do vedení již ve 14. min., kdy Heřmánek svojí přihrávkou uvolnil na velkém vápně Dočekala, ten ale tváří v tvář Krubu nepřekonal. Na druhé straně v 19. min. po zahrané standardce Dolejšem nebezpečně hlavičkoval Simr a branku Staňka minul jen těsně. O minutu později však bylo všechno jinak. Dolejš šel sám na Staňka a poslal domácí do vedení 1 : 0. Ve 23. min. po chybě třebíčské obrany šel opět Dolejš sám na třebíčskou branku a i tentokrát překonal Staňka na 2 : 0. V 36. min. šli domácí po rychlém brejku do přečíslení a po přihrávce Dolejše zvýšil Simr již na 3 : 0. Navíc v poslední minutě prvního poločasu po zahrané standardce Smejkal zvýšil hlavou na 4 : 0 pro domácí.
Ve druhém poločase domácí již tak aktivní nebyli, na druhé straně ale v 61. min. v gólové šanci nepřekonal Krubu ani střídající Novotný. V 74. min. se ale mezi stopery domácích prosadil Dočekal a snížil na 4 : 1. O minutu později se do velkého vápna uvolnil Abayomi, jeho střela na zadní tyč ale těsně minula Krubovu branku. V poslední minutě, po hlavičce Igbinoby do tyče, korigoval konečný výsledek na 4 : 2 z dorážky Dočekal.