FC_Fastav_Zlin_ctverec

Třebíč prohrála ve Zlíně, bez tří vyloučených hráčů z minulého kola, 2 : 1. Utkání se hrálo na umělé trávě na hřišti SK Baťov v Otrokovicích.

Branky: 29. Hradil, 33. Chwaszcz – 44. Dogui (PK).

Sestava Zlín B:
Švec – Michálek, Malý, Bačo, Benčík – Blanař, Masař (86. Mičák), Hubáček, Hradil (80. Vašulka) – Hlobil, Chwaszcz (88. Pavlíček).

Procházka – P. Chalupa, Havránek, Benda, Klusák – Tsuchiya (46. Karásek), Chlup, Novotný, Kishita (46. Dočekal) – Dogui, Kelbler.

Rozhodčí: Duda – Vrťo, Galásek.
Delegát: Mužík.
ŽK: 2 (43. Švec, 70. Masař) – 2 (19. Benda, 56. Havránek)
ČK: 0 – 0.
Diváků: 55.

Domácí si vytvořili první gólovou příležitost již v 10. min., Chwaszczova střela na zadní tyč ale skončila vedle Procházkovy branky. Další příležitost si domácí vytvořili v 20. min., Malý v náběhu na zadní tyč ale mířil rovněž vedle. Třebíč si vytvořila první gólovou příležitost v 22. min., Kelblerova střela ale postrádala patřičnou přesnost a razanci. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 29. min., kdy po křížném centru přesnou střelou na zadní tyč zakončoval Hradil. O pět minut později domácí vykombinovali ve velkém vápně třebíčskou obranu a Chwaszcz zvýšil na 2 : 0. Třebíč snížila na 2 : 1 ve 44. min., kdy Doguiho ve velkém vápně fauloval domácí brankář Švec a sám postižený nařízenou penaltu bezpečně proměnil.

V úvodní minutě druhého poločasu Kelbler svým centrem našel před brankou domácích Doguiho, ten ale hlavičkoval pouze do tyče zlínské branky. Na druhé straně v 61. min. mladíček Procházka, v třebíčské brance, v gólové šanci vychytal Masaře. Blízko vyrovnání měla Třebíč v 69. min, kdy Dogui vyslal do samostatného úniku Dočekala, tomu ale v rozhodujícím okamžiku domácí obrana nedovolila zakončit. Domácí mohli své jednogólové vedení  pojistit v poslední minutě utkání, Blanař ale čisté gólovce přestřelil.