FC_Petrkovice

Třebíčská defenzíva tentokrát nestála na pevných základech a odvezla si z Petřkovic prohru 4 : 1, když jí nevyšel vstup do utkání, ani do druhého poločasu.

Branky: 5. a 53. (pen.) Puškáč, 28. a 60. Baranek – 90. Vavřík.

Sestava Petřkovice:
Buček – Neumann, Honiš, Staněk, Hrdlička (75. Kašický) – Ptáček(83. Polášek), Baranek, Václavík, Levčík, Špavelko (63. Kučera) – Puškáč.

Soukup – Vavřík, Komínek, Rychetník (70. Houser), Chalupa – Bagnon, Benda – Ošmera (15. Devaloix), Heřmánek, Dočekal (46. Peručica) – Bogner.

Rozhodčí: Ogrodník – Tomanec, Koláček. Delegát: Urban. ŽK: 1 (Honiš) – 3 (Komínek, Bagnon, Bogner). Diváků: 208.

Domácí se ujali vedení 1:0 již v 5. min., když po zahraném rohovém kopu se k odraženému míči dostal Baranek a pohodlně skóroval. V 16. min. po další rozehrané standardce domácích nebezpečně hlavičkoval Staněk, míč jen těsně minul levou tyč Soukupovy branky, Třebíč si první šanci vytvořila v 22. min,, když po zdařilé akci Bagnon střílel na přední tyč. Domácí brankář ale stačil jeho střelu vyrazit na roh. Domácí zvýšili na 2:0 v 28. min., když po přihrávce Neumanna přesnou přízemní střelou k tyči skóroval Puškáč.
Domácím vyšel i vstup do druhého poločasu. V 53. min. Komínek fauloval ve vlastním pokutovém území Puškáče a sám postižený bezpečně proměnil nařízenou penaltu. Domácí zvýšili na 4:0 v 60. min., když po důrazném napadání a chybě třebíčské obrany skóroval Baranek. Třebíč zkorigovala nepříznivý výsledek na 4 : 1 v samém závěru utkání, kdy po centru Bagnona Vavřík křížnou střelou na zadní tyč překonal Bučka.