FC_Hlucin_ctverec

Třebíč, i když prohrávala v Hlučíně již 2 : 0, sahala po bodu. Definitivu vítězství domácích ale dal střídající Ságner v 82. min. I přes tuto porážku se Třebíč zachránila v MSFL, neboť Břeclav jen remízovala ve Zlíně.

Branky: 33. Badalyan, 53. Žižka, 82, Ságner – 70. a 75. Chlup.

Sestava Hlučín:
Hampel – Heinik, Mac, Žižka – Hudeczek – Dostál, Foltýn (71. Talián), Štefek (81. Ságner), Lukáš – Badalyan, Sasín (86. Massaniec).

Soukup – Bagnon, Komínek, Houser, Karásek – Šmíd (56. Holý), Chlup, Benda, Klusák – Novák (86. O. Uličný), Novotný (86. Lorenc).

Rozhodčí: Mrázek – Kozubík, Richtár.
Delegát: Urbanec.
ŽK: 1 (78. Sasín) – 1 (76. Benda).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 156.

Hlučín byl v 1. poločase lepším mužstvem a vytvářel si i brankové příležitosti. Již v 6. min. musel Soukup na přední tyči likvidovat z pravé strany samostatný nájezd Dostála. V dalších  brankových příležitostech byli oba domácí útočníci Badalyan a Sasín, své šance ale nezužitkovali. Na druhé straně se po zahraném rohovém kopu dostal k odraženému míči Klusák a jeho střela jen těsně minula domácí branku. V závěru poločasu se do náznaku šancí dostali Novák a Novotný, jejich střelám ale chyběla přesnost. Domácí zvýšili na 2 : 0 na začátku druhého poločasu, kdy Žižka umístěnou střelou nedal Soukupovi šanci. Následně bezstarostný fotbal domácích dokázala ale Třebíč potrestat. V 70. min. Chlup dalekonosnou střelou pod břevno snížil na 2 : 1 a o pět minut později tentýž hráč tečovanou střelou vyrovnal na 2 : 2. Třebíč přišla o remízu v 82. min., kdy střídající Ságner perfektně trefil z voleje centr Badalyana a poslal domácí opět do vedení 3 : 2. Následně mohla Třebíč ještě vyrovnat, ale Novotného přízemní střelu domácí hráči dokázali vykopnout z brankové čáry. Hned na to nevyrovnal ani Chlup, jehož střelu, směřující do branky, opět domácí odvrátili na roh.