1_HFK_Olomouc_120

Třebíč předvedla v Holici dokonalý obrat, když už v 17. min. prohrávala 2 : 0. Ke dvou gólům Floriána se v druhém poločase přidali mladíci Dočekal a Ošmera.

Třebíč si vytvořila gólovou příležitost již ve 3. min., kdy po rohovém kopu Chlupa v dobré pozici P. Svoboda hlavičkoval těsně nad domácí branku. Do vedení ale šli domácí v 15. min., kdy se na pravé straně hřiště prosadil Buček a přízemní střelou na zadní tyč překonal Kotnoura. O dvě minuty později opět po akci z pravé srany Bernard střelou na zadní tyč zvýšil již na 2 : 0. Následně aktivita domácích opadla a v 25. min. po samostatném úniku z půle hřiště Florián krásným lobem překonal vyběhnuvšího Muchu a snížil na 2 : 1. Domácí byli blízko gólu ve 40. min., ale na centr Bači byl Pezzotti v rozhodující chvíli krátký.
Dokonalý obrat Třebíč předvedla ve druhém poločase, kdy domácím vstřelila tři branky. V 66. min. po přihrávce Dočekala se ve velkém vápně domácích prosadil Florián a přízemní střelou k tyči vyrovnal na 2 : 2. V 77. min. se třebíčský Ošmera neprosadil jeden na jednoho proti domácímu brankáři Muchovi, z následné dorážky ale Dočekal střelou do odkryté branky domácích zvýšil na 3 : 2. Pojistku v podobě čtvrté branky přidal v 84. min. Ošmera, který, po rychlém protiútoku po ose Dočekal, Oura, překonal přesnou střelou brankáře Muchu.

Branky: 15. Buček, 17. Bernard – 25. a 66. Florián, 77. Dočekal, 84. Ošmera.