1_FC_Slovacko_ctverec

Třebíč nezískala body ani na Širůchu ve Starém Městě, kde prohrála s béčkem Slovácka 1 : 0. Navíc se trenéři museli obejít be trojice obránců Komínka, Housera a Igbinoby.

Branka: 7. Pospíšil.

Sestava Slovácko „B“:
Semanko – Flasar, Suchý, Kucera (68. Hani), Chýla (68. Čajka) – Ťok, Kudriavtcev (68. Pěnička), Křivánek, Biolek – Vinkler, Pospíšil,

J. Staněk – Karásek, Mašek, Dočekal, Bence – Hronek (68. Šmíd), Bagnon, Heřmánek, Kostelecký – Novotný (63. T. Staněk), Bogner (75. Kovář).

Rozhodčí: Kulička – Lakomý, Kondler. Delegát: Šoukal.  ŽK: 1 (Kudriavtcev) – 0. Diváků: 50.

Domácí se ujali vedení už v sedmé minutě, kdy po centru do vápna Pospíšil střelou na zadní tyč překonal Staňka. Slovácko bylo v prvním poločase lepším týmem, ale gólové šance si stejně jako soupeř nevytvořilo. Ve druhém poločase se hra více  vyrovnala a Třebíč byla blízko vyrovnání, když měla výhodu trestného kopu z hranice velkého vápna. Jenže Dočekalův střelecký pokus při obstřelení zdi skončil těsně vedle levé tyče. Domácí pak mohli vedení pojistit, ovšem Biolkovu střelu Staněk stačil na brankové čáře reflexivně nohou vyrazit. Slovácko mělo další šanci, po rohu skončila střela Pěničky na zadní tyči. V samotném závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale ani dobře zahraný centr gólmana Staňka do pokutového území nikdo nedokázal usměrnit za Semankova záda.