1FC-Slovacko

Třebíč prohrála v Kunovicích s B týmem Slovácka 1 : 0. Slovácko nastoupilo se šesti hráči z kádru „A“ týmu a vítězný gól vstřelil ve 48. min. Luboš Kalouda.

Sestava 1. FC Slovácko:
Semanko – Daníček, Mezlík, Břečka, Prajza – Galuška (79. Kübl), Sadílek, Kalouda, Michna (88. Machač), Civič (74. Fojtášek) - Haša.

Sestava HFK Třebíč:
Kotnour – P. Chalupa, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Ošmera, Chlup, P. Svoboda, Podzemský (78. Florián), Dobrovolný (88. Kostelecký) - Štourač.

Rozhodčí: Vojkovský – Duda, Mikeska.
Delegát: Kubíček.
ŽK: 0 – 0.
ČK: 0 – 0.
Diváků: 181.

Domácí si po celý první poločas vytvořili výraznou územní převahu, kterou však nedokázali střelecky proměnit. V 26. min. Michna nastřelil břevno Kotnourovy branky a ve 33. min. po krásné fotbalové akci Kaloudovu tvrdou střelu pod břevno bravurně vytěsnil Kotnour nad břevno.
Domácí se ujaIi vedení hned v úvodu druhého poločasu, když po chybě třebíčské obrany Kalouda střelou zpoza velkého vápna překonal Kotnoura. Nakonec se ukázalo, že to byl i gól vítězný. Následně aktivita domácích ochabla a do náznaků brankových šancí se dostávala i Třebíč. V 70. min. po průniku P. Svobody do vápna domácích střelu Štourače srazil jeden z domácích obránců na roh. Následně v 74. min. se Štourač ocitl v další brankové příležitosti, tentokrát ale na přední tyči mířil pouze do noh domácího gólmana. V 78. min. n a druhé straně zahrozili domácí, v nájezdu ale Kotnour vychytal Fojtáška. V 82. min. Chlup přiťukl míč ve vápně domácích Floriánovi, jeho střelecký pokus ale skončil v houšti těl domácích obránců. Hodně vzruchu přinesla poslední minuta utkání, kdy po špatně zahrané malé domů domácích  Semanko nastřelil Floriána, od kterého se ale míč odrazil mimo branku domácích. Následně z protiútoku na druhé straně Kotnour vychytal v brankové příležitosti Kaloudu a následně i Fojtáška.